| mmLuucy a întrebat:

Tratamentele de al salon anti acnee si puncte negre functioneaza?
Daca da care si cam cat m-ar costa

2 răspunsuri:
| Battery a răspuns:

Eu nu recomand un asemenea tratament pentru ca eu m-am ales cu tenul iritat si plin cu gauri. Plus de asta, o singura sedinta nu e suficienta iar daca ai tenul sensibil ca si al meu, pot sa iti mai apara bubite si puncte negre de la cremele pe care le folosesc. Eu am platit 40 de lei pe un asemenea tratament. Daca vrei sa ii faci un bine tenului tau, fa baie de aburi cu ceai de musetel si iti storci tu singura punctele negre iar cosurile le dai cu o solutie sa le usuce. E ieftin, practic, usor si iti ajuta tenul, il curata in profunzime, nu il maltratezi si ajuta si porii.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Pai si eu facut acest tratement si am o fata fina si fara nici un punct negru dar sa stii ca nu te costa mul e vroo30 sau 25 de lei dar a sa te doara putin