| lyTTTT a întrebat:

Tu ce folosesti pentru a avea tenul curat, adica gen creme si masti? :d dar pentru par?

3 răspunsuri:
| Nicole_8267 a răspuns:

Viorela cu elastina mi-a recomandat-o cosmetologul
dar pentru a avea tenul curat consum 2-4 l de apa pe zi, o cantitate minima de dulciuri si terci dimineata si seara se spune ca el e ca un detoxifiant al organismului
pentru par nu folosesc nimic e destul de deswinking

| AlescandraM a răspuns:

Eu nu folosesc nimic, decat ma demachez, seara, si dimineata, cu un gel de curatare, de cateva ori pe saptamana imi exfoliez fata, apoi o tonific, si imi aplic o crema hidratanta, dar pentru nevoi urgente am o crema de cosuri. de la herbalife! o aplic local cand imi iese un cos vizibil.

| sweetylovesweets a răspuns:

Pentru tenul curat eu folosesc o crema care mi-a dat-o dermatologul si se numeste isotrexin gel si pe mine m-a ajutat foarte mult dar iti sugerez sa mergi sa intrebi dermatologul inainte sa cumperi vreo crema si pana atuncia sa folosesti un gel de curatare de exemplu gelul de curatare de la gero vital ( daca asa se scrie ) eu il folosesc si este foarte bun. Bafta! Funda? big grin