| MeimeiPinguinu a întrebat:

Tzau all

Vreau sa imi cumpar extensii naturale de par si nu am nici o prietena care are extensii de aceea as vrea sa imi recomandati voi site-ul de pe care ati cumparat extensii.

M-am uitat peste: www.extensiidepar-oferte.ro si pe site-ul lui Bianca Dragusanu www.divisima.ro ma atras la site-ul ei culoarea extensiilor ei pe care mi-as dori sa le cumpar.As vrea sa stiu mai multe detalii despre extensii, multumirile care vi le-au adus si nemultumirile.Multumesc,dau fundita.

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Eu am luat de pe extensiidepar-produsedelux.ro si sunt super okay, din par lung, mie mi-au placut. daca te intereseaza extensii brunete spre saten inchis, eu le vand pe ale mele luate de pe site-ul care ti le-am zis pentru ca m-am si vopsit blond si am si parul la fel de lung ca extensiile. mesaj daca te intereseazahappy

| MeimeiPinguinu explică (pentru callie2):

Nu ma intereseaz dar multumesc pentru raspuns, ai castigat fundita :* laughinghee hee

1 răspuns: