| iubesteOrezul a întrebat:

Uitati o poza cu mine. http://www.facebook.com/....../photo.php Credeti ca as avea vreo sansa la modeling? Sicer.

11 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Spune-mi numele si ceva date, am sa te caut, caci linkul nu merge`

| iubesteOrezul explică (pentru HappyCandy):

Facebook : Alexandra Nicoleta Vancea.

| HappyCandy a răspuns:

Daca acestia sunt ochii tai naturali ( fara lentile ) sunt frumusei happy. Si eu cred ca ar trebui sa mai slabesti. Daca vrei sa te angajezi la vreo companie mai serioasa sa stii ca modelul trebuie sa aiba minimum 170-175cm iinaltime si desigur parametrele 90-60-90 cred ca stii la ce se refera happy, Si inca ceva, sa nu-ti scurtezi parul, la un model trebuie sa fie parul cit mai lumg ca sa poata face orce din el. Iti doresc succes in cariera ta happy

| MegaAna a răspuns (pentru HappyCandy):

Depinde de agentie, unele agentii cer cel putin 170 cm inaltime si sa ai grija si la silueta, poti slabi si pe parcurs dar ar fi indicat sa ai cu 20 kg mai putin in raport cu inaltimea ta.

| Paulla a răspuns:

Nu prea le am eu cu modeling-ul, dar sunt sigură că trebuie să mai slăbeşti(dacă chiar vrei să te orientezi spre modeling, altfel e okay).

| AikkoxD a răspuns:

Eşti drăguţă, da' cred că ar trebui să mai slăbeşti puţin. Ştii doar, ăia caută schiloade.

| Bondarel99 a răspuns:

Inainte sa ne dai link-ul ar fi trebuit sa te asiguri ca pozele tale nu sunt puse pe modul privat.

| Elly213 a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.
Acasă.

| Andruşcă a răspuns:

Link-ul nu merge.

| LovehopeTrust a răspuns:

Nu merge poza...