| stupid a întrebat:

Un antiperspirant barbatesc care sa nu pateze hainele?! As avea nevoie de cateva exemple. Multumesc!

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mennen speed stick-gel si in special toate antiperspirantele in gel sau transparente. Cele roll-on de asemenea!

http://www.replicavedetelor.ro/......49---2.jpg

| alexmircescu13 a răspuns:

Iti recomend ce folosesc eu. Antiperspirant stick Old Spice. Inainte am folosit Gillette tot in forma de stick dar cu gel di deasupra cu un fel de sita prin care iese gelul. Nici unul din astea nu mi-a patat tricourile sau camasile. De asemeni mai e foarte bun, dar cam scump, antiperspirantul Body Series de la Amway. Al naibii de eficient!

| Daniela1Laur a răspuns:

Rexona

| Alexandra8989 a răspuns:

Mennen speed stick, rexona, Old Spice, Body Series