Tu ai nevoie de un antiperspirant pe care te poţi baza?

Fiecare zi este o provocare și ne aduce în situaţii dintre cele mai variate. Întalnirile cu cel/cea care ne-a furat inima, îndemnuri neaşteptate de tipul „Scoateţi o coală de hârtie!”, venite din partea profesorilor, ora de sport sau orice altă activitate care presupune efort fizic sau emoţii puternice pot determina anumite reacţii ale corpului.

Sigur, am prefera să avem la îndemână soluţia care, indiferent de situaţie, face ca transpiraţia să nu ne dea motive de îngrijorare. Recent lansate, deodorantele antiperspirante Gerovital H3 sunt create special pentru a îndeplini această dorinţă.

Variantele mini sunt suficient de mici (30 ml) încât să-şi găsească locul în ghiozdan şi în poşetă, însă îndeajuns de eficiente pentru ca, o dată folosite, să facă uitată problema transpiraţiei. Deodorantul Antiperspirant Gerovital H3 Fresh asigură o protecţie îndelungată împotriva mirosurilor neplăcute, iar hainele sunt ferite de petele pe care le pot lăsa, uneori, acest tip de produse. În plus, deodorantul vine la pachet cu un miros proaspăt şi plăcut, din care se disting note de fructe dulci şi flori albe. Varianta Sensitive oferă aceeaşi protecție de lungă durată, protejând, în acelaşi timp pielea sensibilă a axilelor.

Zilele însorite de vară rămân tot mai în urmă, însă, vestea buna este ca ne gândim tot mai des la vacanţă. Planuri, destinaţii, bagaje – toate acestea sunt din ce în ce mai aproape. Putem tăia însă de pe listă problema transpiraţiei: te poţi baza pe antiperspirantele Gerovital H3, astfel încât să-ţi poţi îndrepta atenţia către distracţia pe care o plănuieşti!

Farmec.ro

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până în prezent, toate antiperspirantele m-au dezamăgit, au pătat, au lăsat urme, nu au combătut eficient mirosul neplăcut al transpirației.
Le-am folosite de la cele mai ieftine la cele mai scumpe, de la cele de firmă la cele de care nu au auzit nimeni, etc.
Aceeași problemă o am și cu șampoanele pentru combaterea mătreții. Toate promit dar niciunul nu oferă efectul așteptat!
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Da, am nevoie de un antiperspirant bun, pentru că altfel intru în situații penibile, din cauza transpirației abundente. Folosesc Rexona acum, nici nu am știut că Gerovital are divizia asta. Dar am folosit Dove, mi l-au lăudat alții, prețul era pe măsura laudelor, și după 3 ore miroseam ca și cum mă dădusem cu parfum peste transpirație.

| Caro34 a răspuns:

Deodorantele astea nu le-am testat, insa produse Farmec folosesc si-s super!

| Niiiicu a răspuns:

Da,normal si cred ca nu sunt singurulbig grin

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Deodorantele Gerovital sunt slabe. La mine nu functioneaza nimic la fel de bine ca Old Spice Whitewater stick

| cupydo0n a răspuns:

Da. Orice om normal foloseste asa ceva. Cred!

| larisalary12 a răspuns:

Da, logic

| Jokerh6662 a răspuns:

Da, normal cred ca toata lumea are nevoie happy

| cookie14 a răspuns:

Da.normal!

| madyraluca a răspuns:

Normalll.am nevie