| liliana_7260 a întrebat:

Un defect de genu capul un pic prea mic pentru corp(nu f vizibil)e un defect.mare? Ma refer, va face sa nu va placa de ea...sa nu fie draguta.atractiva etc?

1 răspuns:
| Triunghi a răspuns:

Nu stiu ce ar zice un baiat, deoarece sunt fata. Dar adevaratele defecte vin din interior, ca si calitatile. Daca o persoana te iubeste o va face chiar daca esti cea mia hidoasa persoana de pe terra. Un lucru e sigur: nu te schimba, daca asa esti zi merci ca nu esti oarba, schioapa, surda s. a. m. d. Doamne fereste happy...