| dianainsta01 a întrebat:

Voi considerati a fi cu capul in nori un defect?

8 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Depinde cu cine vorbesti happy. Majoritatea persoanelor vor zice ca da, insa este o calitate pe care nu o vor intelege niciodata.Tu poti ajunge in locuri pe care ei doar le viseaza, poti vedea lumea in mai multe culori decat semaforul la care asteapta ei si poti face lucruri pe care ei nici nu le pot gandi.Profita la maxim de asta si nu`i baga in seama.Este un lucru special.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu neaparat oricine poate sa fie distras de ceva si sa nu fie concentrat pe ce are de facut, nu mi se pare un defect asa mare.

| Axys a răspuns:

Nu e nici un defect :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axys):

laughing La 3Sud-Est ma gandeam si eu.

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Da laughing acum fredonam in gand melodia asta laughing nu stiu dar eu nu vad ceva rau in asta cher e fain.

| UnBroken2016 a răspuns:

Da

| iMuss a răspuns:

Daca esti intr-un loc mai important, s-ar putea sa fie un defect pentru ca ai depunde un efort in plus sa intrebi unele persoane, iarasi, acelasi lucru.
Unele persoane nu sunt asa dragute sa-ti mai repete si a doua oara, ci se vor enerva si se vor descarca, chestie care doare uneori.