| deeeeea1 a întrebat:

Un link de unde as putea achizitiona file de vitamina A si E va rog?

Răspuns Câştigător
| deyutza135 a răspuns:

Aaa pai zi asa e adevarat se gasesc greu mai incearca pe la farmaci ca pe net e doar 0 adica nimic sau intreaba-ti medicul poate reuseste sa-iti faca comanda daca ai un doctor mai intelegator big grin

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Http://www.tratamente-naturiste.ro/......etinol.htm
http://www.tratamente-naturiste.ro/......oferol.htm
Poi mergi la farmacie/plafar pentru a cumpara :d;).
Good luck! >:D

| Beretta a răspuns:

Ai incercat la farmacia locala?

| Azµre a răspuns (pentru Beretta):

Nu îi dă fără rețetă. Mai nou se cere pentru vitamine fiole.

| deyutza135 a răspuns:

Nu cred ca exista link spre farmacie... icearca acolo merge doar cu picioarele sau masina (daca e mai departe) in nici un caz cu linkul =]]

| deeeeea1 explică (pentru deyutza135):

In orasul meu am cautat si au spus ca nu se mai gasesc de aia intreb vreau sa le comand online

| deeeeea1 explică (pentru deyutza135):

Multumesc

| deyutza135 a răspuns (pentru deeeeea1):

Aaa pai zi asa e adevarat se gasesc greu mai incearca pe la farmaci ca pe net e doar 0 adica nimic sau intreaba-ti medicul poate reuseste sa-iti faca comanda daca ai un doctor mai intelegator big grin

| deeeeea1 explică:

Si imi cer scuze pentru greseala "fiole"