| ღMikyღ a întrebat:

Unde as putea gasi in Braila extensii de par care acopera sa zic toata partea din spate a capului si este cu un fel de clamite. Extensiile sa fie cam pana la mijloc de lungi, sa fie drepte. Si un ondulator electric tot in Braila unde as putea gasi? Referitor la extensii acum, pe youtube la canalul Luxy hair este un videoclip cu Mimi si arata cum sa iti pui extensii de acest gen si tot intr-un video cu Mimi ondulatorul. Ma puteti informa unde as putea gasi? O adresa cu locatia exacta poate? big grin

1 răspuns:
| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Din pacate nu te pot ajuta cu nimic. nu ca nu as vrea dar nu pot