| nutty a întrebat:

Unde as putea gasi o caciula d`aia cu urechi si cu blanita (ruseasca parca ii zice)? Si ce pret au?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Nu numai in mall, eu am vazut cam peste tot
gen daca nu esti adepta mallurilor unde e un milion si ceva, chiar 2
poti gasi in pietze, depinde unde stai, in bucuresti am vazut in big, la rahova...
sunt in jur de 50 lei.
am vazut chiar azi, in liberty center, la ilotti cu 35 de lei. tu alegi de unde sa iti iei.bafta :*

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pai se gasesc prin mai multe magazine, dar noi nu suntem in acelasi oras deci nu iti pot spune o locatie exacta.

| Seline a răspuns:

Debenhamas

| nutty explică:

Din Constanta, daca stiti :-s
In mall gasisem una cu 80 lei( mi s-a parut scumpa si nu mi se parea ca merita, nici nu arata excelent). Tot in mall am mai fost la Melli Melo si nu mai aveau...Am auzit ca un in carrefour, in interior. E adevarat?big grin

| nutty explică:

Si in ce oras stai tu, xeon?laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Sunt mai multe modele la Fox happy.

| PauLa.M a răspuns:

In mall.

| xeon a răspuns:

La mine in oras le gasesti peste tottongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazin. din Bucuresti. in jur de 200-300 lei