| AnnaDllk a întrebat:

Unde as putea gasi caciula cu urechi de panda sau ursulet, in Bucuresti?

Fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna Ana

Uite aici o multime de optiuni, si urs si pisica si panda si ce-ti mai pofteste tie parul. Nu-s nici foarte scumpe.

http://bit.ly/1i9xwzx

Vezi ca nu-s toate pe aceeasi pagina, panda de exemplu e pe 2. :)

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca la Meli Melo. Am vazut acolo cateva modele saptamana trecuta.

| Hexiled a răspuns:

La magazine sigur gasesti magazinul exact nu l stiu

| Mgm_Marian_1980 a răspuns:

Comanda aici : www.mgmfashion.ro si se expediaza prin posta romana cu 9 ron

| stefan0002 a răspuns:

Incearca prin mai multe magazine de acestea mai marisoare.