| emmaangel a întrebat:

Unde as putea sa-mi fac o shimbare de look(tuns dupa modelul meu-un video-) in Valcea? Un stylist bun s-au salon, va rog.(Stiu ca am mai intrebat o data dar mi s-a raspuns pe langa subiect). Va rog raspundeti daca stiti, pe subiect. Mersi:X

Răspuns Câştigător
| simona_6231 a răspuns:

Vezi ca e un salon bun in nord aliona se numeste pe marasesi langa scoala nr 2 mai in joswinking...sau mai e unu bun peste strada de gladiola s-a deschis de curandhappy.

2 răspunsuri:
| simona_6231 a răspuns:

Vezi ca e un salon bun in nord aliona se numeste pe marasesi langa scoala nr 2 mai in joswinking...sau mai e unu bun peste strada de gladiola s-a deschis de curandhappy.

Răspuns utilizator avertizat