| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc bratari indiene? nu littleindia.ro ca nu au masura mea.multumesc

2 răspunsuri:
| ancan a răspuns:

Daca esti din constanta ai noroc, in fiecare vara vin cativa indieni care sustin niste spectacole in mamaia, intr-un coltisor mic, fara taxa sau ceva, si au un panou cu cercei, bratari, lanturi indiene scoase la vanzare si nu sunt scumpe happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrut sa comanzi sau ai comandat de la littleindia.ro? sunt curioasa ca imi plac acele bratari si as vrea sa`mi iau si eu.astept raspunsul tau.multumesc frumos.