| KeepCalm a întrebat:

Unde gasesc in Romania pantofi Jimmy choo?love struck

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pantofii Jimmy Choo se vand exclusiv in magazinele brand-ului. Asteptam sa se deschida un magazin Jimmy Choo si in Bucuresti…
Din primavara lui 2011 vom putea cumpara produsele H&M si in Romania direct din magazine. In Bucuresti, brand-ul va avea doua magazine-primul in Mall-ul AFI Palace Cotroceni si al doilea in Baneasa Shopping City (ca statut de flagship al retelei suedeze in Romania-adica va fi construit pe baza celor mai inalte standarde de design existente in retea, locul magazinului fiind intre magazinul C&A si Brutaria lui Paul).
Incepand cu 14 noiembrie 2009 vom putea gasi produsele Jimmy Choo la un pret accesibil tuturor, deoarece vor lansa o colectie in colaborare cu H&M. Aceasta va fi disponibila in doar 200 de magazine H&M din lume si va cuprinde incaltaminte si genti precum si o linie vestimentara pentru femei.
Poti gasi pantofi Jimmy Choo in magazinele H&M din Ungaria, mai aproape de noi...si asta pana-n 2011!

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Mall...sau prin bazar la mine in oras(radauti)

| supermamici a răspuns:

Au aparut cu greu si la noi pantofii Jimmy Choo cunoscuti din serialul Sex & the city. http://divaurbana.ro/adevaratii-pantofi-jimmy-choo/