| redsummer a întrebat:

Unde gasesc ornamente de c raciun ieftine(fete de masa, farfuri etc.)?

Răspuns Câştigător
| Denisse_8813 a răspuns:

Stii...pe la mine prin oras sunt niste magazine cu tot felul de produse si cica preturile incep de la 38000lei vechi. big grin Ar putea fi o solutie! Daca nu, de obicei in piata(bazar) gasesti cele mai mici preturi dar si produse la "inaltimea" pretului...

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

In piata

| MoreTime a răspuns:

Www.okazii.ro nu o luati drept reclama ci un ajutor (TPU) ^.^
Mult succes sa gasesti ce ai nevoie!

| sorin a răspuns:

Sau daca ai in oras magazin de chinezarii, acolo gasesti ce vrei si ieftin

| cocolina a răspuns:

De unde estibig grin? din ce oras, incearca in bambootongue banuiesc ca exista cam in toate orasele... e un magazin cu obiecte destul de accesibile ca pret tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La praktiker!

| dania2698 a răspuns:

In magazine laughing