| mara_8319 a întrebat:

Unde gasesc pensule pentru machiaj profesionale si alte produse pentru makeup dar ieftine?(fara SEPHORA)FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Summer43vr a răspuns:

Intra pe ebay si gasesti acolo de la mai multe firme si sunt destul de ieftinehappy

5 răspunsuri:
| adelina_7876 a răspuns:

Buna la Oriflame happy daca te pot ajuta cu ceva id meu este: amanea86 Bucuresti

| AnitaAny a răspuns:

Inscrie-te aici si o sa vezi ca ai reduceri la cosmetice si chiar pensule de machiaj.Succes!
https://ladys.ro/? affId=AM3bU7ZH? osCsid=kg5vuokmuonikpmlisfiaidn11

| Mia_2166 a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/ La 8 lei sau 18 lei!
Eu am 2 dintre ele momentan :D si sunt foarte multumita!

| mitza6 a răspuns:

Www.cosmeticbox.ro au cosmetice de firma si preturi destul de bune si am vazut ca au si o trusa de pensule de la Elizabeth Arden profesionala eu mi-am cumparat de la ei sunt toate sunt super ok sper ca te-am ajutat