| Torarinchi a întrebat:

Bunaaa, nu stiu daca ati auzit de pagina ‘Topstar’ dar am descoperit o aseara si am observat ca are brand uri de makeup de sephora. Insa sunt produse mai ieftine, dar nu cu mult. Stie cineva daca pagina vinde produse originale sau nu?
Dau funda????

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Te-ai uitat pe pagina lor de Instagram? Daca ai curiozitatea sa te uiti la etichete, o sa vezi ca nimeni nu a etichetat produselor lor, ceea ce e ciudat. Alta problema ar fi, de ce o firma care vinde produse cosmetice, are nevoie sa se numeasca "Produse cosmetice originale"? Ti se pare ca Sephora si-ar pune in paranteze treaba asta in titlu? E clar ca sunt fake. Iti recomand sa mergi in DM pentru produse de la Loreal, iar pentru celelalte si pentru MAC, sa stai pe faza cand au reduceri cei de la Sephora cat si de la MAC.

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca nu vinde produse originale, odata ce pe site-ul seforei le gasesti la pretur mult mai mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat și eu pe acea pagină. Am "răsfoit" puțin produsele și m-am uitat și am comparat prețurile. Sunt mai multă ca sigură că sunt fake-uri sau să fie produse mai slabe calitativ și de aceea să fie vândute la un preț mai ieftin.

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Uita.te pe siteurile lor