| Mihay4 a întrebat:

Unde gasesc un stilist bun( la par ) in Bucuresti? Pentru barbati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Geta Voinea mai apar promotii gen "orice cu 20 lei ", daca urmaresti site-ul din cand in cand poate ajungi si pe la ea : http://www.getavoinea.ro/ xoxo.

| Mihay4 explică (pentru anonim_4396):

Mersi, dar pretul curent care este? Daca am parul mediu. Vreau sa imi dea ei o idee cum sa ma tunda, sa arate cat mai bine, nu sa le spun eu cum sa ma tunda, ca n-am idei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihay4):

Vara trecuta cu un voucher de 96% o tipa a platit 99 lei pe spalat, masca profesionala, tuns, si stilizat (tunsul era oferit de Geta Voinea) si voucherul era luat de pe xdeal.ro happy.

| Mihay4 explică (pentru anonim_4396):

Imi poți lăsa id-ul tau te rog ca mai o întrebare. Mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihay4):

Esti acum online?

5 răspunsuri:
| fgsxbfhg a răspuns:

Salon EGOIST
- calea dorobantilor nr 91
sau
- str m eminescu nr 73 acolo intreaba de George Istratie
este cel mai bun stilist din Bucuresti. e var cu mine sper ca te-am ajutat