| paulpaul25 a întrebat:

Unde gasesti haine originale Louis Vuitton in Romania? As vrea un magazin online! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| deliaaaaa a răspuns:

Http://www.louisvuitton.eu/front/#/eng_E1/Louis-Vuitton-Homepage este pagina oficiala iar i Romania nu este site online...decat pe okazii.din pacate nu a aparut inca site-ul louis vuitton.ro.:(:((:(

| paulpaul25 explică (pentru deliaaaaa):

Daaa...stiu e site-ul oficial...ce ma dispera ca nu au si un site pentru Romania, cu siguranta ar avea multe vanzari.Mersi oricum!

| deliaaaaa a răspuns (pentru paulpaul25):

Cu placere si mersi si eu( pentru funda)kiss