| ndjsllfnb a întrebat:

Unde îmi pot face dreaduri în Iași?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sfat foloseste google, sunt putine persoane din Iasi aici si cu atat mai putine care cunosc acest domeniu al dreadurilor
am aruncat o privire pe net am gasit 2 conturi de Facebook dar ultimile postari erau din 2019, la acele saloane, nefiind din Iasi nu stiu daca acestia exista actual sau nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri, ca au iesit din moda si nu mai face nimeni, mai ales ca erau preturi foarte mari, fiindca dura 6-10 ore sa se impleteasca codite tot capul.