| G a întrebat:

Unde in iasi gasesc cercei si coliere cu camee? Am vazut la meli melo acu 2-3 saptamani in colectia feeling blue, dar acum nu le mai au, au alta colectie. sad cat regret ca nu mi-am luat atunci...

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Asteapta poate apar acum de Sfanta Paraschiva pe la standuril alea care le pun de obicei pe strazi

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Poti sa ti le comanzi de pe net, e un site unde gasesti o multime de bijuterii in genul asta si nu numai. www.breslo.ro