| dulc3'maria a întrebat:

Am vazut la o fata niste cercei rotunzi care avea jos 3 bile mari colorate as vrea sa stiu la ce magazin se gasesc? stie cineva? meli melo cumva?thinkinglove struckmerci

Răspuns Câştigător
| ioana_5244 a răspuns:

Fa-ti singura cercei din aia.si eu mi-am facut mi-am luat niste cercei rotunzi simpli(se gasesc peste tot poate chiar ai) si mi-am pus 4 bile albe(de la o brata rupta) daca nu ai bratari rupte sau lanturi sunt de cumparat si iesi mult mai ieftin. sper ca te-am putut ajutA.

6 răspunsuri:
| dulc3'maria explică:

Mda...se zice ca pe site-ul asta nu ai voie sa injuri asa ca ai noroclaughingjeth

| MissCamelia a răspuns:

Incearca la Meli Melos sau Accessorize.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi incearca la Melli Mello pentru ca sunt sanse sa gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"care avea jos"... ce romana sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit raspunsul la intrebare?
si eu caut acei cercei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu mi-am facut singura cercei... dar gasesti ca peste tot. adica la magazine de accesorii.tonguewinking