| IrinaAniri a întrebat:

Unde pot gasi baza pentru fard de pleoape de la urban decay (primer potion)? nu doresc magazine online. stiti si ce pret are?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La Sephora.

Răspuns utilizator avertizat
| suMRed34 a răspuns:

Cel mai probabil intr-un centru comercial la un magazin specializat in comercializarea de farduri. Sper ca te-am ajutat.

| LovelyMe111 a răspuns:

Cel mai probabil la Sephora ( sau poate si Douglas ). Dar sa stii ca ft bune sunt si cele de la too faced si am impresia ca ar costa in jur de 100 lei. happy