| Atasiei_Raluca_1993 a întrebat:

Salut tuturor! Am nevoie de puțin ajutor...in seara asta e ziua mea si nu stiu ce primer de eyeshadow sa aleg dintre: Original,Eden, Minor Sin si Anti-Again! Toate sunt de la Urban Decay...
Va rog ajutați-ma cât mai repede!
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

De la Urban Decay nu am folosit niciodata. In schimb am luat 2 primer pentru ochi de la doua firme diferite : Too Faced (era la 80 lei) si unul de la Manhattan (si asta era vreo 20-25 lei), cum s-ar spune una scumpa si una ieftina. M-a dezamagit cel scump, nu mi-a placut atat de mult, machiajul nu rezista nici jumatate din zi cu el si nici intensitatea culorii nu era asa cum promitea. Asa ca am preferat sa nu mai arunc banii pe ceva scump si sa merg pe ceva convenabil la buzunar si intr-adevar bun.
Incearca sa cauti pe internet separat de fiecare produs review-uri cum se comporta fiecare asa vei vedea daca merita sa le cumperi sau te axezi pe alta firma. Macar iti iei ceva mai ieftin si din suma pe care o ai poti sa-ti mai iei ceva pe langa.winking

La multi ani cu sanatate si fericire pentru ziua ta!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alege ce iti place. Daca in seara asta e ziua ta!

| brioșicaviolet23 a răspuns:

As zice original, dar mai bine alege-l pe cel care-ti place mai mult.La multi ani!