| Silvia93 a întrebat:

Unde pot gasi inel in forma de coroana (culoarea argintului) nu trebuie neaparat sa fie de argint.
Gen http://www.bijuteriieva.ro/......6537_1.jpg
?

3 răspunsuri:
| Ella192 a răspuns:

Http://www.sammydress.com/Wholesale-Crown-Ring.html aici poti gasi mai multe modele si la preturi foarte mici, succes :)

| BeingLara a răspuns:

Buna! Nu stu exact daca magayinul asta exista in toate orasele, chiar nu am fost atenta la acest aspect, dar acum ceva vreme am vazut modele asemanatoare in magayinul KING ART, eu stau in Brasov, magayinul asta e pe Republicii in caz ca stai aici sigur stii unde e. Sigur exista modele asemanatoare la magazinele de bijuterii din argint, aur. trebuie sa intrebi. De asemenea mai eista siteuri pe internet de unde poti face comenyi, stiu un site din Franta cu bijuterii, dar nu cred ca au bijuterii in genul celui de mai sus, si sunt foarte scumpe, sute de euro, ceea ce mi se pare absurd.

| Silvia93 explică (pentru BeingLara):

Am vazut pe net despre magazinul care mi l`ai spus tu doar ca nu vad nimic ca inel in forma de coroana cum caut eu.
Ar fii mai bine daca ai putea da tu o fuga si daca gasesti sa ma anunti. Te pot plati, normal.
Eu stau in Bucuresti si nu am posibilitatea sa merg pana acolo.
Thx oricum.