| MissJupiter a întrebat:

Unde pot gasi o piatra de Lapis Lazuli? Am citit horoscopul si acolo zice ca e piatra specifica zodie mele

2 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Eu am primit o poatra specifica zodiei mele care "aduce noroc in dragoste, cariera alea alea" si crede-ma canu functioneaza pentru ca ama uvt numai ghinion dupa ce am cumparat-o!
Eu am mai vazut pe la saline, munte alea alea insa nu stiu sigur daca nu sunt facaturi! insa poti comanda depe internet :*