| ღAncaღ a întrebat:

Ce zodie sunteti? Eu sunt scorpion, si cine imi poate da si mi-e horoscopul de astazi? funda!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Salut! Eu sunt Varsator!
Uite aici horoscopul de aici al Scorpionilor:

Horoscop Scorpion

Este recomandat sa practici un sport cat mai dinamic, caci astfel iti vei putea consuma energia debordanta, intr-o maniera pozitiva. Vei depune eforturi supraomenesti pentru a obtine ceea ce iti doresti, vei fi in stare sa faci orice pentru a-ti atinge obiectivele, totusi ai grija sa nu fii prea aspru(a) cu ceilalti. Viata sentimentala se pare ca va fi mediocra, instabilitatea va domni in relatia de cuplu, fiecare dintre parteneri va dori sa traiasca separat de celalalt. In ciuda nervozitatii tale, in general, starea sanatatii va fi buna.
(sursa: eva.ro)
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| Lilllith a răspuns:

Scorpion Organizare Este o zi buna pentru organizare si reorientare la locul de munca, dar si in planurile ce tin de parteneriate si afaceri. Daca te descurci cum trebuie, vei fi persoana la care superiorii tai se vor gandi prima data pentru implicarea intr-un proiect nou. Cei dragi iti sunt alaturi si te sustin in tot ce faci. Vei avea intelepciunea sa selectezi doar informatiile de care ai nevoie pentru a reusi. Bani: foarte bine Sanatate: bine Dragoste: foarte bine
funda va rog :X

| CLau8GeRrY a răspuns:

Ew st varsatorbig grin...SCORPION

Desi sanatatea nu-ti da de furca de obicei ai grijasi de tine si de ea! O data pierduta se reintoarce mai greu.

| Cocki a răspuns:

Si eu sunt scorpionhappy

| EuPeTineTeIubesc a răspuns:

Buna! eu sunt varsator. uite aici horoscopul: http://www.bascalie.ro/zodia/scorpion

| blairelovesmusic a răspuns:

Eu sunt taur laughing

| Dlk_Danny_1994 a răspuns:

Eu sunt Balanta happy