| Madalina_Ivascencu_1992 a întrebat:

Unde pot gasi rochie neagra cu paiete cum are bianca dragusanu in poza cu victor slav? rochia aceea cu paiete neagra si cu spatele gol, lunga pana la genunchi! happy daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscatoare!

1 răspuns:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! stiu rochita aceea eu am o colega care vinde rochita cu spatele gol si e foarte frumoasa rochita doar ca nu e cu paete si e lunga pana jos iar in fata are niste volanase e superba daca vrei detalii anunta-ma:*