| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi set de par (cu placa ..detoate pentru par ) in unul din orasele fagaras sibiu sau brasov si cu cat?

5 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Poi poti gasi prin mall sau prin magazinele de electronice p[retzurile variaza si in functie de calitate cele mai ieftine as pana in 100 lei iar cele de calitte depasesc cu mult tongue

| KriSSu88 a răspuns:

Vei gasi o gama diversificata in Carrefour Brasov.

| M4RK a răspuns:

149.00 LEI costa.

| M4RK a răspuns:

La magazinele de electronice gasesti cele de calitate costa mai mult peste 150 lei :-P

| gossipgirl a răspuns:

Am un set Rowenta cu de toate: placa si cateva forme la ea(nu e buna de nimic!;) ) are si ondulator (asta e super bun)cu mai multe accesorii, si iti poti face diferite bucle.
Eu l-am luat de la Flanco :D
A costat aproape 200 de lei

Arata cam asa...:D
http://www.cucina.ro/ProductImages/Rowenta%20CF%204012-big.jpg