| Roxana6277 a întrebat:

Unde pot gasi cd-uri cu muzica prin Brasov/Sibiu?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Depinde ce gen. In Brasov incearca la librariile:ralu, Humanitas, george cosbuc, st. iosif, este un magazin unde este Inpir pe drumul catre star cu articole de muzica acolo gasesti.

| Roxana6277 explică (pentru Ruxandra15):

Ca gen as vrea cd-uri rock. Eu nu sunt din Brasov, mi-ai putea da numele magazinului? Sau strada pe care este.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Roxana6277):

Nicolae Balcescu.Sti unde e piata sfatului? Mergi pe republicii si inainte de piata sfatului faci stanga mergi inainte iar in fata e pizza Iulia si o trecere de pieton treci si faci stanga si mergi inainte. Daca nu are la acel magazin du-te pana la livada si o ei pe langa sergiana, cato, ice etc. O sa iti iasa cateva librarii in cale acolo trebuie sa aiba. daca nu te intorci pe republicii unde e george cosbuc si st.iosif.Incearca si in star acolo nu stiu la ce etaj.

| Roxana6277 explică (pentru Ruxandra15):

Ok, multumesc mult(: