Întrebare recomandată | lexy81 a întrebat:

Unde pot gasi ulei de cocos ieftin?

13 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Iti dai seama ca fiecare ia ulei de cocos de unde gaseste in orasul sau.
Cauta la farmaciile din orasul tau, respectiv la plafar. Dupa compari preturile si iei de unde ti se pare mai avantajos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de la farmacie l.am luat.Am dat 15 lei pe un borcanel de 250 ml.

| lexy81 explică (pentru anonim_4396):

Ce farmacie?

| Violleta2022 a răspuns (pentru lexy81):

Nu stie ce este o farmacie?

| lexy81 explică (pentru Violleta2022):

La ce farmacie m-am referit, eu am fost la unele la care nici macar nu avea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lexy81):

Farmacie umana, scumpa mea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru lexy81):

La mine, toate farmaciile si alimentarile au!

Din pacate, cand pui o intrebarea ca cea de sus "ce farmacie?" se poat intelege multe. daca intrebai "la ce farmacie?" era cu totul alta mancare de peste! Dar, sa nu mai depsicam firul in patru...
oricum nu-ti putem traspunde pentru ca nu stim din ce cold de tara esti, din ce localitate sau satuc, asta pentru ca nu ai mentionat niciunde.
Nu toata farmaciile aduc ulei de cocos, si nu toate farmaciile care adus mai au sau nu pe stoc, de aceea trebuie sa iei una cate una la picior si sa mergi de la farmacie in farmacie, sa cauti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Auchan e un plafar si are ulei de cocos la 5 lei, e intr-un borcan.

| lexy81 explică (pentru anonim_4396):

La ce Auchan?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lexy81):

In orasul meu Auchan-ul are si niste galerii, daca si al tau are sigur gasesti. Asta e plafarul http://www.plafar.net/magazine.html

| LiveTheMoments a răspuns:

Poti sa comanzi de pe internet.