| Tanasiri a întrebat:

Unde pot gasi ulei din arbore de ceai?

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

In magazinele naturiste sau pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In magazine naturiste/plafar, sigur ai unul in cartierul tau. In Cora, Auchan, Kaufland ( parca ) sunt magazine de tip plafar si au ulei de arbore de ceai. Este foarte important sa-l folosesti diluat si sa-l introduci treptat in rutina ta. Aplica-l o data la cateva zile ( 2-3 ) si neaparat diluat. Este foarte iritant daca-l aplici pur pe piele si te poti trezi cu inflamarea pielii.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Incearca la magazinul acesta online vad ca are si preturi puse
https://plantum.ro/......ps?/search

| DinPlante a răspuns:

Aici gasesti atat ulei de arbore de ceai cat si alte produse cosmetice ce contin ulei de arbore de ceai: https://www.putereaplantelor.ro/....../index.php

| kirida a răspuns:

E un magazin online elemental. Eu de acolo imi iau uleiuri, extracte etc. In 2-3 zile iti ajunge acasa si sunt de calitate foarte buna.