.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Unde pot gasi un trenci(palton pana la genunchi) barbatesc, modern, frumos si sa nu coste mult(sub 200ron)? astept raspunsuri(firme; magazine; locuri...etc.)

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Nu cred că găseşti aşa ieftin. Eu mi-am luat de curînd de la Millenium, din Unirea, cu 350 de lei (reducere de la 500).

11 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

applause

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

winking

| Swabia a răspuns:

Stii...nu inteleg la ce ai avea u nevoie de asa ceva?!hee hee...mai bine ti-ai lua suzeta si ai merge la culcare!tongue

| Swabia a răspuns:

scuze acceptate!happy

| Swabia a răspuns:

Mai "just4thecause"...macar ei nu stau si se uit la "stele" k altii! da`le pace!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

inca mai astept raspunsuri.Multumesc george!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Am gasit la Scandinavian Outlet langa Perla. e un magazin cu haine de firma si de calitate.vi-l recomand!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Mi-am cerut scuze. putem inceta?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Ok, chiar imi pare bine!big grin mersi

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

alessa si tu ai o multumire din partea mea pentru ca am luat si mesajul tau in considerare! Multumesc!big grin

| MihaiA a răspuns:

le dau pace big grin