| valy89g a întrebat:

Unde pot sa imi personalizez/ imprim un tricou, in Constanta? si oare cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

In Carrefour, la una dintre intrari este un magazinas/insula cu cadouri personalizate.Pretul este aproximativ 25-30 ron.Sau vis-a-vis demagazinul tomis, cum mergi spre Casa Modei este un centru de imprimare iar pretul este tot cam asa.

2 răspunsuri:
| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Http://www.tu.ro/tricouri-personalizate.html
Poti pe acest site :)
Sau poti cumpara gata personalizate:
http://www.tu.ro/tricouri.html

| babyalexa a răspuns:

In Carrefour, la una dintre intrari este un magazinas cu cadouri personalizate.Pretul este undeva in jur de 25-30 ron.