| StelutaDintreNori a întrebat:

Unghiile false se pot lipi cu lac de unghii transparent?

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Da, se pot lipi cu lac de unghii transparent, dar cad foarte repede, mai repede decat cu superglue.
Eu urasc unghiile cu superglue, mi se par foarte incomode, de fapt asa si sunt.
Daca chiar vrei sa-ti pui pune niste superglue deasupra.
Oricum, unghiile cu gel sunt cele mai bune si vor ramane.
Succes!

| christina94 a răspuns:

Da big grin.
Am incercat si eu, cand eram mai mica laughing
Eu mai lipeam si cu o oja mai groasa. mi se parea ca se lipeste mai bine decat cu lacul de unghii oh go on laughing. sau cu superglue x_X :*
bafta :*

| Ancuta7878 a răspuns:

Nu prea stau. se pot cu lipiciu de la ele sau superglue. :* ( crede-ma si eu imi mai pun ) dar merge si cu lac...dar sa nu le fortezi :*

| WeaponGirl a răspuns:

Da.dar ti se dezlipesc si daca bate vantul mai tare laughing