| zzi988 a întrebat:

URGENT! Cum sa ma imbrac la o petrecere care sa intampla la pizza. Vreau rasp pana sambata inainte da paste. Cel mai bun primeste si funda si voturi llzz

Răspuns Câştigător
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Te imbraci daca ai o rochita pana la genunchi roz sau albastrul ala frumos (turkoaz)iti ei niste opincutze roz sau albastre cum e rochita. dres alb.te makiezi jumate roz jumate alb sau jumate albastru jumate alb depinde cu ce rokitza te imbraci roz sau turkoaz.te dai cu pudra pe fata pe buze te dai cu ruj roz si parul te faci cu placa si te incretesty dupa aia te dai cu spuma de par. apoi in par iti pui un trandafir roz.si parul ti-l lasi pe spate. sper ca te-am ajutat.succeswinkingkisswinkingkisswinkingkiss

10 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Uite aici 3 tinute frumose http://fashion.mozku.com/2011/04/cu-ce-ma-imbrac-de-paste/ alege=o tu pe care ti se potriveste :P

| ɹαℓυ a răspuns:

Poti sa te inbraci cu o rochita, iti pui pe cap o coronita frumoasa si niste pantofi negri cu putin toc.
*Sper ca te-am ajutat!

| AnNe a răspuns:

Pai nu foarte impopotanat doar mergi la pizza nu la balhappy niste blugi stramti si un tricou mulat o esarfa si niste ochelari de soare ashe de formatongue

| eu_8219 a răspuns:

Pai ar merge niste blugi cu un tricou si adidasi,sport sau elegant pantofi, ciorapi si o rochita si poseta,sau colanti, opincute si o bluza lunga.CUM vrei, sper sa te fii ajutat

| zalex98 a răspuns:

Pai ai putea purta o pereche de blugi stramti, un tricou lung dar simplu(fara niciun model), o vesta din aceea la moda(care sa se asorteze cu blugii si o pereche de tenisi. fundita?big grin

| iuliaa1x a răspuns:

Paiiithinking niste blugi stramtsi, un tricou sau o bluza mai decoltata putin dk ai mai eleganta cu opincutse sau niste pantofi cu toc. Sau. blugi stramtsi, o bluza sport si tenesi si esti gata de pizza:*. fundapuppy dog eyes:*>big grin

| iuliana_1903 a răspuns:

O bluzita draguta cu niste iegari are merge f. bine plus niste acesorii. iti poti lua si o gentuta.

| Heidi a răspuns:

Pai poti sa iti iei...niste colanti, cu un tricou putin mai lung cu un imprimeu frumos, niste opincute si o jacheta sau un fel de sacou.asa putin mai elegant.

Niste blugi frumosi (poate colorati) cu o camasa si tenesi.

O rochita,cu niste strampi sau colanti, daca vine bine, cu o jacheta si niste opincute.