| bombonika1799 a întrebat:

URGENT! Hey,maine este nunta unor vecini si nu stiu cum sa imi fac parul! il am pana peste sani,mi-l pun de seara pe moate si o sa imi iese ondulat(am mai incercat si iese super)insa nu stiu cum sa mi-l coafez nu vreau cocuri sau pe o parte as vrea ceva lasat pe sparte si cu o impletitura drtaguta insa am si o problema cu parul deoarece formatulin care a crescut nu imi permite chiar orice(nu stiu cum sa explic)fata o am ovala,astept pareri insotite de videoclipuri, linkuri si poze! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/beautyklove/videos poţi alege de aici orice coafură vrei. dar dacă ai faţa ovală îţi recomand bucle lejere. succes!

| TofanCristi a răspuns:

Poti sa îl prinzi în coc.