| loveyouschatz a întrebat:

Hi! help.am o nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa imi coafez parul. multumesc

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Poti sa te imbraci cu o rochie neagra putin decoltata stramta pe corp dar scurta si cu papuci rosii plic rosulove struck vei arata foarte bine

| AbbyXQuinn a răspuns:

Mersi pentru fundita big grin

| strawberrycool14 a răspuns:

Pe cat ai nunta?

| Corina300 a răspuns:

Buna. Eu m-as imbraca intr-o rochita scurta albastra gen aceasta: http://www.google.ro/......tp?/imgres sau ceva mai lung gen paun. Parul poate fi ceva bucle sau ceva impletituri, un mic coculet. Uita-te la diverse imagini cu frezuri sau coafuri de nunta si sunt sigura ca macar una te va ajuta.

| Zuzulina99 a răspuns:

Poti sa te imbraci cu o rochita din dantela alba. Accesoriile sa fie negre si pantofii la fel. Daca vrei pantofi cu toc iti poti lua botine. MAi pui si un plic negru si e gata. Iti poti face o coada de peste si o sa fie super!