| necunoscuta123 a întrebat:

Urgentt! Daca ma dau cu alifie de galbenele pe par ce se poate intampla? Dar nu multa ff putina... Fac paduci, matreata sau se arde părul?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Iei putin, o freci in palme si apoi intinzi pe lungimea parului (nu la radacina ca e inutil) si o sa fie un pic mai lucios si matasos parul. Dar sa nu pui multa ca o sa devina slinos parul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca pui crema/alifia de galbenele pe par, firele se lipesc intre ele si arata slinos, gras, murdar, imbacsit.
Crema de galbenele nu se pune pe par, se pune direct pe: bube, eczeme sau arsuri

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu faci nimic din ce susții mai sus. Nu e rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Dar pe care par ai dat?