| JeJeleu a întrebat:

URGENTTT Un site precum garagestore.ro unde sa gasesc incaltaminte vans, converse la cele mai bune preturi si originale! Pe originals mi se pare foarte umflate preturile! Sigur mai exista niste site uri cu reduceri sau preturi mai decente!

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Hello,

Daca tot e urgent mai bine ai da o fuga pe converseonline.com, au 40% reducere la toate produsele perioada asta happy

| saturday10 a răspuns:

Incearca si pe officeshoes.ro, au reduceri in perioada asta happy

| Rimidalvv a răspuns:

Https://www.b-mall.ro/converse, de asemenea iti recomand sa nu cauti papuci converse sub 250 de lei deoarece s-ar putea sa fie falsi ( uitete pe limba si verifica ca papuci au fost facuti in indonezia/vietnam/india, succes.

| alinmanea a răspuns:

Intra pe http://www.theunique.ro daca vrei imbracaminte si incaltaminte originala si la preturi corecte.