| hey97 a întrebat:

Urmeaza banchetul si nu situ cum sa-mi fac unghiile aveti idei?
Am o rochie verde deschis cu model jos e foarte finuta si pantofi bej cu talpa ortopedica.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

In nici un caz verzi ca si rochia! Nu e musai sa fi toata verde! Daca ai banchetul, alege un salon de manichiura si lasa-te la mana persoanei care-ti face pictura pe unghii.

Eu as merge pe manichiura french si cu abtibilduri, desi si cu manichiura cu gel care arata superb pe unghii.

| AikkoxD a răspuns:

Http://4.bp.blogspot.com/......ils006.jpg

Dacă ai unghiile lungi, aplică pe inelar http://www.allshops.ro/......37035.jpg, sau fă un model cu verde, ce vrei. Se vede bine.

| stefyyyy a răspuns:

Poti sa le faci verzi si daca ai abtipilduri pentru unghii...sau manichiura frantuzesca..alb merge cu orice:*.