| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place acesti bascheti clasici?
http://farm3.static.flickr.com/2128/2172690050_4d3f89d6e a.jpg

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Ese dragut modelul dar as schimba culorile.

10 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Nu chiar:dddddd

| Bondarel99 a răspuns:

Nu vad cu ce i-ai putea asorta...

| Dumnezău a răspuns:

S-au mutat headquarters ale hipstarelii retarde vestimentare de pe Tumblr pe Flickr?

Oripilant.Nici sa-mi dai bani.

| positivity a răspuns:

Chiar dacă am gusturi mai diferite, nu mi-ar plăcea să port așa ceva.
În primul rând culorile sunt oribile, iar modelul şi mai oribil.
Plus că nu prea ai cu ce să-i asortezi!

| Woodenpints91 a răspuns:

Cu tractoarele ăstea te făceai de căcat şi în anii '40 când au apărut.

| DedeeAndreea a răspuns:

Sincer,chiar nu mi-ar place.Nu imi plac nici culorile, nici modelul, nici...nimic.Nu imi plac, dar conteaza de gusturile tale. Daca vrei sa ti-i cumperi, cumpara-i, nu trebuie sa ne placa noua, trebuie sa iti placa tie.Sunt totusi draguti, ca sa stii, dar nu sunt genul meu! Asta am vrut sa spun.

| AmanoYuno a răspuns:

Nu,mai bine conversi

| Azazea a răspuns:

Nu, nu mi-ar place.Tie iti plac?

| allexxys a răspuns:

Hmmm nu prea e pe gustul meutongue. sry. dar daca tie iti plac si te satisfac nu te tine nimeni sa nu ii iei:* BafTa!

| Pocahontas9 a răspuns:

Sunt oribili.