| dancapitan a întrebat:

V-ar place asa basketzi retro? mie daaaaa

http://farm3.static.flickr.com/2128/2172690050_4d3f89d6e a.jpg

6 răspunsuri:
| Lllllllllll a răspuns:

Nu sunt sigura ce cred despre ei, dar daca iti plac poarta-i intr-o tinuta astfel incat sa-i potrivesti cat mai bine si ai grija de ei.

Bafta!happy

| Oxanna a răspuns:

Sunt draguti, mi-ar place sa ii vad prin magazine dar NU I-AS PURTA

| TraficDeMentosane a răspuns:

Sincer, Nu! big grin Dar daca tie iti plac e Okwinking sa nu conteze parerea altora big grin
Byewave

| DeeDee007 a răspuns:

Mie nu imi plac dar gusturile nu se discuta happy

| BackInTime a răspuns:

Dragutiwinking

| iulia_2767 a răspuns:

Sunt chiar oribili dar daca tie iti plac happy nu-i frumos ce-i frumos ii froms ce-ti place!