| MaskOfSanity a întrebat:

V-aţi pus vreodată în cap gaz lampant amestecat cu mai ştiu eu ce, împotriva căderii părului? Am încercat o grămadă de chestii de la farmacie şi alte câteva măşti naturiste cică, dar n-au avut niciun efect.
Am tot auzit că gazul ăsta e cel mai bun remediu. Aşa-i? Şi aveţi idee cum să-l aplic să nu-mi ardă scalpul şi de câte ori pe săptămână? Şi cum să fac să scot mirosul? Mulţumesc.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Du-te la medic. E posibil sa ai o problema interna, de exemplu carente de vitamine sau minerale, sau pur si simplu sa fii prea stresata, si atunci degeaba aplici tratamente externe ca nu o sa iti rezolve problema.