| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un amestec din ulei de ricin si ulei de masline pe care il aplic pe par cu 2 ore inainte sa fac baie. E buna aceasta¨¨masca¨¨ impotriva caderii parului? Dar pentru gene si sprancene? Stiu ca uleiul de ricin e bun, dar eu l-am amestecat cu ulei de masline. Isi mai face vreun efect pe gene?

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Sigur e foarte, foarte bun.O sa te ajuta.De asemenea incearca si sa faci un ameste cu un galbenus de ou(doar galbenus)si ulei de masline sau ricin(sau amandoua).E bine oricum si ce ai facut.Baftahappy