| AdeLyna36 a întrebat:

Va plac cerceii gen http://www.ebiju.ro/poze-bijuterii/Cercei-roz,-Victoria- 1399-0-list.jpg sau http://www.argintarie.ro/......252-p.html Daca va plac, i-ati purta ziua sau seara? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Primul model de cercei de pe site-ul ebiju i-aş purta ziua, se asortează perfect cu o bluziţă elegantă roz sau albă.
A doua pereche aş purta-o seara, cu o rochiţă roz sau neagră, la o petrecere, majorat, zi de naştere ş. a. m. d.
O seară plăcută happy!

pa, pa.

7 răspunsuri:
| friday a răspuns:

`Mne fereste I don't want to see! Ce cercei groaznici si pitiponcesti. Daca i-as purta? Da, pana la gunoi, si inpoi nu.

| Anduciu a răspuns:

Nu prea-mi plac chestiile care atarna(si mai sunt si roz pe deasupra), dar cred ca i-as purta seara, desi n-am idee la ce.

| Beatrice a răspuns:

Da, imi plac...paiiii...
Primii cercei ziua, si ceilalți noaptea.

| Anarchy_9738 a răspuns:

De placut mie nu-mi plac, dar pe primii i-as purta mai degraba ziua si pe ceilalti seara.

| alyna24 a răspuns:

Mie imi plac primi sunt draguti, ceilalti nu sunt pe gustul meu prea mult, dar sunt ok.

| Marrianna a răspuns (pentru alyna24):

Sunt dragutilove struck.mai ales rozul.

| Onutzza_8249 a răspuns:

Seara pntru ca sunt mai specialibig grinbig grinbig grinbig grin