| SofiaAbigail a întrebat:

Va plac fetele foarte foarte slabe?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima impresie este fața, degeaba e slaba daca e urata, sunt multe fete frumoase si mai grasute, factorul decisiv al frumusetei este simetria feței, dar si forme asa ca bonus

| J0B0MAT a răspuns:

Da, da.

| Ensiferum a răspuns:

Gaură sa fie ca bâtă este.

| CORE55 a răspuns:

Da, ca nu mananca mult.

| OldSoul a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin foarte slabe.

As vrea sa zic ca ne plac fetele slabe dar care au si forme, insa...
Adevarul e ca de curand mi s-a pus pata pe o fata destul de slaba, are trasaturi frumoase, deci da... Ne plac si fetele slabe.

| Demidol a răspuns:

Daaaa.

| alex15ccc a răspuns:

Nu, imi plac grasele?

| alexandrubaiatulanime a răspuns:

Imi place sa fie slabe doar ca sa vad cum le intra maraciuca in stomac

| aXy99 a răspuns:

Prin foarte foarte foarte slabe inteleg anorexice, deci nu, nu imi plac fetele foarte foarte foarte slabe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, nu cred ca exista limita la cat de slaba si anorexicele.
Pentru mine o fata ideala are -20 kg, kg raportat la inaltime
ex 1, 60cm -40 KG