| mishi a întrebat:

Baieti,va plac mai multe fetele mai slabe sau mai sportive?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e indiferent. Cert e ca nu-mi plac cele obeze ( peste 75 de KG ), dar asta e o alta poveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu forme. Alea slabe sunt niste sterpe duc la homosexualitate. Nu slabe, bune.

Răspuns utilizator avertizat
| YourB0SS a răspuns:

Iti garantez eu 100% ca cele sportive sunt mai placute decat cele slabe si atat, nu te lua dupa aia care zic " Doar sufletul conteaza" ca doar nu o sa ma duc la mama cu una urata ca "gripa" si o sa-i zic uite mama ce suflet mare are! Fi-ti ingrijiti, ce naiba, dupa fata cum oi fi tu furmos/urat nu-si da nimeni seama ce suflet ai dar daca esti ingrijit faci o impresie. realitatea e cruda, sinccer.

| MetalHead04 a răspuns (pentru YourB0SS):

Ti-as da un premiu.

| YourB0SS a răspuns (pentru MetalHead04):

Esti serios sau doar faci misto?

| MetalHead04 a răspuns (pentru YourB0SS):

Sunt fata, si da vorbesc serios.

| YourB0SS a răspuns (pentru MetalHead04):

Ma bucurhappy ca mai e cineva de acord cu mine.

Răspuns utilizator avertizat