| loveiubire a întrebat:

Asa este ca la baieti le plac doar fetele slabe si de ce?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eu prefer una mai 'dolofana' cum sa exprimat cineva mai jos.Chestia e ca eu de slabe's satul ( nu vreau sa jignesc) Nu am pe ce pune mana, in plus daca o calc pe picior, direct la spital ne oprim.Majoritatea fetelor au 40 50 maxim 55 de kg.Eu vreau o femeie tapanalaughing gen 1, 80 cu 90 - 100 de kg. Dar cam rar femei, si alea care sunt, nu se baga toti mameluci in seama cu ele, ca vai de steaua aluia slabanog daca pune mana una pe el laughingil frange hehe...Stai linistita,sunt fel si fel de baieti, barbati, fete, si femei happy Eu personal ma uit dupa fete mai ca mine, cu greutatea mea.

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Replica baietilor: sufletul conteaza.
replica femeilor: marimea nu conteaza.

e prea dificila intrebarea ta, dar uite un sfat:
nu te mai chinui sa te schimbi ca sa faci un baiat sa te placa ci cauta unu care te place asa cum estiwinking

| AIPS a răspuns:

Da, mojoritatii baietilor le plac fetele slabe. De ce? Pai. nu stiu eu sunt fata dar cred ca ei considera ca daca sunt slabe sunt mai frumoase. Sau poate ca majoritatea baietilor sunt slabi si na zic si eu ca ar fi destul de ciudat sa stea cu una grasa...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu neaparat.
Unora, da, le plac fetele slabe, dar altii le prefera pe cele dolofane, depinde de la caz la caz.
Orisicum, niciun barbat nu va prefera o fata sluta sau extrem de grasa.

| loveiubire explică:

Da cati ani ai